TRIATHLON ESTONIA AVAVEEUJUMINE

Mis on Triathlon Estonia korraldatav avaveeujumine? See on võistlus pikemate distantside ujumisharrastajatele ja tippujujatele kahel distantsil: 3,8 ja 1,9 km. 

Kus ja millal

Laupäeval, 26. augustil 2023, Jõgeva maakond, Kuremaa alevik, Kuremaa rand

Päevakava

REGISTREERI SIIN

Rajakaart

3,8 km RADA – 2 RINGI

1,9 km RADA – 1 RING

Distantsid ja võistlusklassid

Distants Võistlusklass
3,8 km Mehed ja naised (2004 ja vanemad)
1,9 km Mehed ja naised (2006 ja vanemad)

OSALUSTASUD

Põhireeglid

Ühisstart

Lubatud on täispikad tekstiilist ujumistrikood, mis ei kata kaela ja õlgasid ega ulatu allapoole pahkluud ning kostüümil ei tohi olla lukke, haake jm kinnitusvahendeid. Neopreenist või sarnasest materjalist ujumisülikonnad on keelatud, kui vee temperatuur on 20 kraadi või soojem.

Iga osaleja vastutab isiklikult oma ujumisoskuse ja tervisliku seisundi eest ning peab enne võistlust andma allkirja tervisliku seisundi deklaratsioonile. Alla 18- aastastel annab allkirja lapsevanem.

Teenindus

Korraldaja poolt pakutakse: spordijook ja vesi, elektrooniline ajamõõtmine, reaalajas tulemused, elektrooniline diplom, pinnaltpääste ja esmaabi. Korralik toit peale võistlust

Autasustamine Distantsi kolmele parimale mehele ja naisele medalid, auhinnad. Järjestus sisaldab täis- ja poolpika triatloni ning võistkonna ujuja tulemust. Elektrooniline diplom on kõigile kättesaadav vajutades protokollis oma nimele. Võistlusklassi võitjatele karikas. Autasustamine toimub vastavalt päevakavale.

Fotografeerimine Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

Tulemused

2020

2019

2018

2017