TRIATHLON ESTONIA MAANTEE-ERALDISÕIT

Kus ja millal

Laupäeval, 27. augustil 2022, Kuremaa alevikus, Lossi 1

Päevakava

REGISTREERI SIIN

Mis on Triathlon Estonia korraldatav maantee-eraldisõit? See on võistlus pikemate distantside harrastajatele ja tippsõitjatele kahel distantsil: 180 ja 90 km. Eraldisõidu arvestuses osalevad ka individuaaltriatleedid ning triatloni võistkonnavõistlejad.

Rajakaart

180 km – 4 x 45 km RINGI

90 km – 2 x 45 km RINGI

RADA GOOGLE KAARDIL

RADA POLAR KESKKONNAS

RATTARAJA VIDEO

Distantsid ja võistlusklassid

Distants Võistlusklass
180 km Mehed ja naised (2004 ja vanemad)
90 km Mehed ja naised (2006 ja vanemad)

 

OSALUSTASUD

Põhireeglid

Eraldistart

Võistleja kannab võistluse ajal nelja numbrit: taga, kiivri kahel küljel ja sadulapostil, mis on mõlemalt küljelt nähtavad.

Eraldisõidu arvestuses osalevad ka triatloni sama distantsi võistlejad.

Iga osaleja vastutab isiklikult oma tervisliku seisundi eest ning peab enne võistlust andma allkirja tervisliku seisundi deklaratsioonile. Alla 18- aastastel annab allkirja lapsevanem.

Teenindus

Korraldaja poolt pakutakse: spordijook ja vesi, elektrooniline ajamõõtmine, reaalajas tulemused, elektrooniline diplom, liikluse reguleerimine ja esmaabi. Korralik toit ja saun peale võistlust.

Autasustamine Võistlusklassi kolmele parimale medalid, auhinnad. Elektrooniline diplom on kõigile kättesaadav vajutades protokollis oma nimele. Võistlusklassi võitjatele karikas. Autasustamine toimub vastavalt päevakavale.

Fotografeerimine Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

Tulemused

2020

2019

2018

2017