Pealtvaatajale

Täispikk triatlon on hetkel ainuke Balti riikides ja pakub head võimalust ennast proovile panna ning näha kõrvalt raudsete meeste tahtejõudu ja pingutust!

Võistluse jälgimiseks ja omadele kaasaelamiseks vaata kindlasti päevakava (link), parkimisvõimaluste kaarti (link) ja asukohainfot (link). Stardialas on võistlejate jaoks suletud ainult vahetusala ja stardikaar. Mujal saab valida endale parima koha pildistamiseks, kommentaatori kuulamiseks ning võistluse jälgimiseks.

Rattaraja teeninduspunkt asub Pärnu maanteel, Ääsmäel, kus on ainus koht, kus on lubatud isiklikku abi kasutada. Samuti võib ratta tehnilist abi osutada mistahes muus punktis, kui ei segata kaasvõistlejate liikumist. Rattarajal autoga peatudes jälgi, et auto ei jääks ühelgi juhul rattarajale!!!

Finišiala asub Keila lauluväljakul, kus on tribüünil mugav jälgida tegevust finišialas ning pakkuda omadele isiklikku abi. Samuti toimub finišialas toitlustamine.

Kui puudub otsene võimalus kedagi toetada, kuid siiski on soov üritusel aktiivselt kaasa teha, siis olete oodatud liituma toimkonnaga mistahes valdkonnas. Selleks andke endast teada läbi vabatahtliku registreerimisvormi (link), kirjutades aadressile antrotsenter@gmail.com või helistades korraldajale +372 551 8729.