LOODUS-SÄÄSTLIKKUS: Hea tava on, et võistleja ei viska maha pudeleid, tühje geelipakke ja muud prahti mujal kui värskenduspunktide juures.

LIIKLUSKORRALDUS: Võistluse rattaetapp toimub avatud liiklusega maanteel. Jooksuetapp kohalikul madala liiklustihedusega teel. Iga võistleja kohustub võistlusrajal järgima liiklusseadust ja käituma nii, et ei sea ohtu ennast, kaasvõistlejaid ega kaasliiklejaid.
Rattaetapi trassi igal suuremal ristmikul on erirõivastuses liikluskorraldaja, kelle juhiseid ja märguandeid kohustub iga võistleja järgima.

PARKIMINE
Ainult lubadega sõidukid liiklevad võistluspäeval stardi- ja finišialasse. Parkimisalakaardi leiab SIIT.

VÕISTLUSE TUTVUSTUS: Toimub võistluseelsel päeval 17:00 Kuremaa mõisa saalis. Soovitame kindlasti kohale tulla!

STARDIMATERJALID saab kätte võistluseelsel päeval ja võistluspäeval stardipaigas . Ümbrikus on võistlejanumber, 3 kotinumbrit, sadulanumber, 2 kiivrinumbrid, raaminumber, kiip ja rihm ning söögitalong. Soovi korral saab vahetada rihma pehmema neoopreenrihma vastu.

Sadulanumber kinnita sadulapostile
sadulanr

sadulanr kinnitamine

Rinnanumber kinnita numbrivööle rinnanr

Numbrivöösid saab osta sekretariaadist.

Kotinumbritele kirjuta peale: T1, T2 ja F. kotinrkleepsud

Kotinumbrid kinnita korralikult ümber sanga kotinr kleepimine

Kiivrinumbrid kleebi mõlemale küljele. Raaminumber kleebi ratta raamile või kahvlile paremale küljele.

TUALETID/KÄIMLAD: Asuvad vahetusalasse sisenemisel, rattarajal värskenduspunkti juures, järve ääres.

UJUMISETAPP Pöörded on tähistatud poidega vastavalt rajaskeemile, kõikidest poidest möödutakse paremalt ehk poid jäävad vasakule.
Ujumisetappi julgestatakse pinnaltpäästjate ja paatidega.

VAHETUSALA Vahetusalasse sisenevad ainult võistlusnumbriga varustatud võistlejad. Vahetusalasse jäetakse ainult hädavajalikud esemed.
Vahetusalas on võistlejatele riietumiseks kasutada eraldi telk nii meestele kui naistele.
Teatevahetuse info leiab SIIT

RATTETAPP Toimub avatud liiklusega teedel, olulistes kohtades on kiiruse piirangud ja reguleerijad. TUTVU RAJA KIRJELDUSE, RAJAVIDEO JA KAARTIDEGA!

JOOKSUETAPP: Jooksuetapp toimub asfaltkattega teedel ja kõnniteedel. Joostakse liiklusele avatud tänaval! TUTVU RAJA KIRJELDUSE, RAJAVIDEO JA KAARTIDEGA. Jooksuringi pikkus on 5.27km.
Jooksuringil saadab esimesi võistlejaid esimestel ringidel jalgrattal korraldusmeeskonna liige.

VÄRSKENDUSPUNKTID

Rattaraja värskenduspunktid asuvad ringi alguses. Värskenduspunktis pakutakse Enerviti spordijooki, vett, banaani, rosinaid, soola, leiba ja soolakurki.
Värskendusalas peatutakse paremas servas. Kiiremini liikujad hoiavad vasakule.

Jooksurajal on kaks värskenduspunkti. Ringi alguses pakutakse: Enerviti spordijooki, vett, Coca-Colat, banaani, rosinaid, soola, leiba ja soolakurki ning tagasipöördes ainult vett.

Finišis ootab võistlejat Värske mahl ja recovery-laud: BCAA taastustabletid, kuivatatud puuvili, rosinad, pähklid.

Värskendusala laud

RATTA JA VARUSTUSE TAGASTAMINE: Pärast võistlust toimub ratta ja muu varustuse tagastamine T2 vahetusalas võistlejanumbri ettenäitamisel, mis märgistatakse.
Kiibi kaotamise korral on varustuse kättesaamiseks nõutv isikut tõendav dokument ning võistleja kohustub sel juhul tasuma kohapeal 70 EUR sularahas.
AJAVÕTT: Võistlejal peab võistlusrajal olema igal hetkel jala küljes kiip. Kiip kinnita korralikult, et rihm oleks terves ulatuses suletud ja ujumise ajal soovitavalt ülikonna all. Stardinumber peab rattaetapil olema nähtav seljal ja jooksuetapil eespool. Ajavõttu korraldab Antrotsenter OÜ.
Live tulemusi näeb reaalajas SIIT

MEDITSIINILINE ABI: Võistlusrada julgestab kiirabi ja MTÜ Vabatahtlik Reservpäästerühma parameedikud

Kiirabi asub rattaetapi ajal vahetusala lähedal ristmikul, parameedikud rattaetapi ajal Mustvee maantee, Laiuse ristmiku juures.

TOITLUSTAMINE: Võistlejate toitlustamine on talongi alusel. Võistluse pealtvaatajatele on menüü tasuline.
Tasuda saab sularahas ja kaardiga.

MASSAAŽ: Eesti Massaaži- ja Teraapiakool toob võistluspäeval finišikeskusesse oma kooli kasvandikud. Igale võistlejale on ette nähtud TASUTA lühike, kerge taastav massaažisessioon.

AUTASUSTAMINE: Autasustamised toimuvad päevakavajärgsetel aegadel. Autasustamine toimub finišijoone juures.

FOTOD JA DIPLOMID: Pärast lõpetamist saab igaüks protokollis oma nimele vajutades avada personaalse elektroonilise diplomi, mida saab salvestada, trükkida või sotsiaalmeedias jagada.
Finišiprotokoll on avalik dokument.
Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.